Ted i Kristin Mercer

Ted Mercer
Biologiczny ojciec Laurel i przybrany Sutton, najlepszy przyjaciel Aleca. Ted jest zamożnym lekarzem prowadzącym pozornie idealne życie. W rzeczywistości skrywa wiele sekretów z przeszłości i zna prawdę o pochodzeniu Sutton, jak i również zna biologiczną matkę bliźniaczek. Na jaw wychodzi jego romans z przed lat, z Annie Rebeccą Sewell i jest odpowiedzialny za śmierć matki Justina Millera, gdyż jako lekarz dopuścił się zaniedbania obowiązków. Istnieje prawdopodobieństwo, że,Ted jest biologicznym ojcem bliżniaczek.

Kristin Mercer
Jest przykładną matką i żoną, rodzina jest dla niej najważniejsza. Z czasem odkrywa, że Ted ma jakieś tajemnice, o których niechce jej powiedzieć. Bardzo to przeżywa, a gdy na jaw wychodzi romans jej męża z Rebeccą, Kristin jest załamana. 
Andy Buckley

Amerykański aktor, scenarzysta i makler giełdowy. W 1987 ukończył Uniwersytet w Stanford z tytułem magistra nauk politycznych.  Zadebiutował w 1990 roku w serialu "China Beach". Popularność przyniosła mu rola Davida Wallace w "The Office". Od 2011 występuje w "The Lying Game".
Helen Slater

Urodziła się 15 grudnia 1963 roku w Nowym Jorku. Pochodzi z żydowskiej rodziny, jej matka była prawniczką, a ojciec producentem telewizyjnym. Przełomem w jej karierze okazała się występ w "Supergirl" w 1982. Od tamtej pory wystąpiła w serialach takich jak "Chirurdzy", "Tajemnice Smallville" czy "CSI:Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Aktorka kocha muzykę i wydała juz 3 płyty,ostatnią w 2010 roku.
Kreator stron internetowych - przetestuj