Role drugoplanowe

Thayer Rybak /Christian Alexander/
 
Brat Mads i syn Aleca,mieszka w LA i jest komputerowym geniuszem. Stworzył własną aplikację app, a powodem jego wyprowadzki z Phoenix były złe relacje z ojcem. Od "zawsze" zakochany w Sutton, pomaga jej gdy Sutton poszukuje matki w Los Angeles, spędzają tam noc ze sobą, a gdy Thayer uświadamia sobie, że został przez Sutton wykorzystany, każe jej zniknąć ze swojego życia. Po poznaniu Emmy początkowo jest nieufny w stosunku do niej , a z czasem Emma zaczyna mu                                         się coraz bardziej podobać.
Dan Whitehorse /Tyler Christopher/

Starszy brat Ethana, wychowuje go po tym jak ojciec ich zostawił. Jest policjantem z burzliwą i buntowniczą przeszłością. Wie o tajnych randkach brata z Sutton i nie popiera tego, uważając Sutton za rozpuszczoną małolatę, bawiącą się jego bratem dopóki jej się nie znudzi. Po oskarżeniu Ethana za winnego zabójstwa Dereka, Dan trzyma jego stronę, a do pomocy angażuje swoją dawną miłość, seksowną prawniczkę Theresę Lopez, z którą zaczyna się znowu spotykach. Ma dług wdzięczności wobec Aleca i zawsze wyświadcza mu "drobne" przysługi.
Derek Rogers /Ben Elliot/ 

Zatrzymany za posiadanie narkotyków, szantażowany przez Aleca, który jest jego kuratorem, zaczyna umawiać sie z Char na jego żądanie, aby szpiegować Sutton. Jest odpowiedzialny za kradzież laptopa Sutton i prawdopodobnie to on zepchnął jej auto do jeziora. Derek zostaje zamordowany,a podejrzenie pada pierwsze na Ethana, a później policja znajduje narzędzie zbrodni w Aleca szafie i to Alec zostaje aresztowany.
Ryan Harwell /Misha Crosby/ 

Po paru latach powrócił do Phoenix, które opuścił w wieku 13 lat. Był pierwszym chłopakiem Sutton, a obecnie spotyka się z Mads, która od zawsze mu się podabała. Typowy "niegrzeczny" chłopak.
Justin Miller /Randy Wayne/

Z winy Teda Mercera matka Justina umiera w wyniku powikłań pooperacyjnych. Justin obwinia go o to i planuje zemstę na rodzinie Mercerów. Zaczyna od spotykania się z Laurel, lecz z czasem zakochuje się w niej i wyznaje jej prawdę o powodzie ich poznania. Laurel wybacza mu, lecz ostatecznie zrywają ze sobą.
Baz / Adam Brooks/

Występuje w szkolnym zespole muzycznym, do którego dołącza Laurel i tam sie właśnie poznają. Widać wyraźną chemię między nimi, aż w końcu dochodzi do pocałunku.
Annie Hobbs /Stacy Edwards/ biologiczna matka Emmy i Sutton,od lat przebywa w zakładzie dla obłąkanych, wierząc, iż jedna z jej córek zginęła w pożarze..

Nisha Randall /Sharon Pierre-Louis/ rywalka Sutton

Phyllis Chamberlin /Sydney Barrosse/ matka Charlotte"Char"

Travis Boyle /Kenneth Miller/ przyrodni brat Emmy
Kreator stron internetowych - przetestuj