"THE REVENGERS" reżyseria Fred Gerber scenarzysta Chuck Pratt Jr
Pierwszy odcinek rozpoczyna się procesem Aleca, na którym obecni są Emma, Mads, Thayer, Laurel, Rebecca i Ted. Wniosek o wypuszczenie za kaucją zostaje odrzucony i Alec musi pozostać w areszcie. Wyprowadzany z sali rozpraw Alec z cwaniarskim usmieszkiem puszcza oczko do Sutton (Emmy), wzbudzając w niej paranoje, że coś wie. Rebecca dziękuje Tedowi, że pojawił się na procesie, na co Ted mówi jej, że ma trzymać się od niego z daleka i że zniszczyła jego małżeństwo z Kristin . Sutton rozmawia z Rebeccą, która mówi jej o swoim planie odzyskania Teda i stworzenia rodziny i prosi aby była miła dla siostry (czyli Emmy), gdyż to będzie dobrze mieć ją po swojej stronie. 
Emmie nie daje spokoju zachowanie Aleca w sądzie i idzie go odwiedzić w więźieniu. Alec mówi, iż wie że nie jest Sutton, wie że nazywa się Emma i wie o ich podmianie od dłuższego czasu. Obiecuje Emmie wyjawienie wielu tajemnic jak tylko znów odzyska wolność. Alec na do widzenia mówi jej, aby nie ufała Sutton.
W między czasie Sutton "przypadkiem" spotyka Ethana i razem wybierają się na przejażdżkę motorem. Po drodze natykają się na szalonego motocklistę, który ich wyprzedza z niebywałą prędkością. Ethan zatrzymuje się, a Sutton jest rozczarowana, że nie podjął wyzwania i dał się prześcignąć. Na prośbę Ethana aby siadała z powrotem na motor, Sutton cofa się krok w tył i upada, mówiąc, że boli ją kostka. Ethan odwozi ją do domku dla gośći w lesie i troskliwie zajmuje się nią, co prowokuje Sutton do udawania, że kostka ją dalej boli. 
Alec prosi Theresę ( znakomita prawniczka i zarazem dziewczyna Dana Whitehorsea, brata Ethana) aby go rerezentowała w sądzie. Theresa się zgadza, gdyż Alec przedstawił jej nieznany dotąd dowód swojej niewinności. 
Sutton  rozmawia z Rebeccą jak "matka z córką" na temat Ethana i Rebecca doradza jej aby była z nim szczera i nikogo nie udawała i wyznała mu co do niego czuje. Mówi, że gdyby może była szczera wobec Teda lata temu, to ich życie mogło się inaczej potoczyć.
W Country Clubie ma się odbyć koncert Laurel i jej zespołu, siostry mają nadzieję (Emma i Laurel), że może na tym koncercie rodzice (Ted i Kristin) pogodzą się. Mads upija się i poznaje Jordana (szalonego motocklistę), który jest nowy w mieście. Pijana Mads zaciąga chłopaka do basenu, gdzie obydwoje zaczynają się całować...Thayer wyznaje Emmie swoje uczucia do niej , a ona mu mówi, że też czuje coś do niego. Tymczasem Sutton udaje się do Ethana i przyznaje mu,że udawała zwichnięcie kostki i że zrobiła to tylko po to aby z nim przebywać gdyż dalej jest w nim zakochana. Ethan mówi jej tylko "Dobranoc Sutton" i wchodzi do przyczepy. 
W domu Mercerów Kristin przeprasza Laurel i tłumaczy córką, iż sprawy między nią i Tedem, są wyłacznie ich sprawami gdy nagle pojawia się zapłakana i przemoczona Mads, pytając czy może zamieszkać z Mercerami, na co Kristin siE zgadza.
Na końcu odcinka widzimy Sutton i Rebeccę wchodzące do domu, Sutton dziękuje jej za poradę w sprawie Ethana, gdy rozglega się dzwonek do drzwi. Rebecca każe Sutton się schować, a sama idzie otworzyć drzwi... W drzwiach pojawia się Jordan witający Rebeccę słowami "Cześć Mamo"... a Sutton schowana robi bardzo zdzwiwioną minę...
Kreator stron internetowych - przetestuj