Mads & Char

MADELINE MARGAUX RYBAK  przyjaciółka Sutton, siostra Thayera i córka Aleca. Zakochuje się z wzajemnością w nauczycielu baletu, jednak ta znajomość szybko się kończy, za sprawa Aleca. Po odkryciu prawdy o zamianie bliźniaczek pozostaje w przyjaźni z Emmą. Jej następnym adoratem jest Ryan i Mads zaczyna się z nim spotykać. Razem z Emmą próbują się dowiedzieć czy Alec faktycznie stoi za morderstwem Dereka... Sympatyczna postać, nie zdająca sobie sprawy z tego, iż jej ojciec to przebiegły manipulant, który zna tajemnice bliźniaczek.

CHARLOTTE "CHAR" CHAMBERLIN wiek 17 lat, przyjaciółka Sutton, pochodzi z zamożnej rodziny, zakochana w Dereku, który ją wykorzystał i zostawił. W odcinku 11 wyjeżdża do ojca na Florydę, jest siostrzenicą Rebecki Annie Sewell. Jest osobą ciepłą i pogodną, pomimo złamanego serca i problemów rodzinnych. 
Alice Greczyn

Amerykańska aktorka i modelka polskiego pochodzenia urodzona 6 lutego 1986 w Walnut Creek, stan Kalifornia. W wieku 18 lat porzuciła szkołę pielęgniarską i przeprowadziła się do Hollywood. Jej nietypowa uroda szybko została dostrzeżona i zadebiutowała w filmie "Sleepover"w 2004 roku. Od tamtej pory zagrała w m.in. w "Lincoln Heights", "Privileged", czy "House of Fears". Uwielbia podróże i gotowanie.
Kirsten Prout

Kanadyjska aktorka, urodzona 28 września 1990 w Vancouver. Po ukończeniu liceum przez rok studiowała Literaturę angielską na uniwersytecie Mc Gilla. Zadebiutowała w serialu "Pierwsza Fala" w 1998 a popularność przyniosła jej rola Abby Miller w filmie "Elektra"w 2005 roku. Jest również znana z roli Amandy Bloom w "Kyle XY" i Lucy z sagi "Zmierzch". W tym roku zagrała główną role w horrorze "My Super Psycho Sweet 16: part 3".
Kreator stron internetowych - przetestuj