Tytuły 6 odcinków sezonu drugiego PLUS opis pokoju Sutton !

2012-10-14 21:42:18, komentarzy: 1

Dzisiaj zapraszam wszystkich miłośników TLG na zapoznanie się z tytułami 6 pierwszych odcinków sezonu drugiego , na dokładkę obejrzyj zdjęcia przedstawiające pokój Sutton / Emmy, urządzony zresztą z doskonałym gustem. A oto lista odcinków: 

 • Odcinek 1  "The Revengers"
 • Odcinek 2  "Cheat, Play, Love"
 • Odcinek 3  "Advantage Sutton"
 • Odcinek 4  "A Kiss Before Lying"
 • Odcinek 5  "Much Ado About Everything"
 • Odcinek 6  "Catch Her in the Lie"

A teraz najlepsze na koniec:

 

Dom rodziny Mercerów

 

 

Pokój Sutton pomalowany jest w kolorze jasnego błękitu z białymi dodatkami. Na zdjęciu widzimy biurko i toaletkę . Ściany w pokoju Sutton obklejone są zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną.

 

Biurko w stylu "Sutton", proste, drewniane w białym kolorze.

 

Gustowne brązowe poduchy dopełniają całości i wbrew pozorom dobrze wyglądają z niebieskim. Po lewej stronie możemy zauważyć kremowo-brązową sofę a po prawej wielkie białe lustro.

 

Stojące lustro podobne do tego, które znajduje się w pokoju Sutton.

 

Istnie królewskie łóżko Sutton z białym nagłówkiem i dwoma białymi pufami u podnóża. Po obydwu stronach są stoliki nocne z lampkami. Pościel jest kremowa z naszytymi brązowymi liśćmi, ciekawym dodatkiem są dwie niebieskie poduszki. Zasłony w całym pokoju są z białego zamszu.

 

A to osobne pomieszczenie w pokoju Sutton - GARDEROBA. Po środku znajduje się szklany stół, na którym Sutton przechowuje biżuterię. Wszystkie ubrania są zawieszone na wieszakach i posortowane według rodzaju i koloru.

 

 

Drodzy Czytelnicy czekam na Wasze komentarze !  

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Julka 13:59, 1 stycznia 2013

  jak ja chciałabym mieć ten pokój!! Urządzam swój w stylu Sutton, mam już toaletkę, niedługo będę miała wielkie łóżko. Nie mam jednak tak dużego pokoju jak kochana Sutton.

  Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj