Niewyjaśnione tajemnice sezonu pierwszego ! Zapraszam

2012-09-05 19:44:50, komentarzy: 1

 Witam wszystkich ! Do zimowej premiery zostało jeszcze parę miesięcy, zakończenie sezonu 1 było bardzo zaskakujące, a szczególnie fakt, że matką Sutton okazała się być Rebecca ! Oto pięć niewyjaśnionych zagadek sezonu pierwszego:
1. Alec 

Czy Alec rzeczywiście jest winny?
Zadajmy sobie pytanie czy Alec Rybak, wybitny prokurator i genialny umysł prawny ukrywa broń użytą do popełnienia zbroni we własnej szafie? Czy szybki ślub z Rebeccą odbył się dlatego, że w stanie Arizona prawo zezwala małżonkom na nie składanie obciążających zeznań przeciwko sobie?

2. Emma 

Do tej pory nieodkryty pozostaje fakt, kto stoi za wysłaniem Emmie przesyłki z fragmentami sukienki Sutton...

3. Ted 

Czy ojcem bliźniaczek jest faktycznie Ted? I czy Alec o tym wiedział? Co łączy go Rebeccą ? Co ta dwójka jeszcze ukrywa?

4. Luke I Justin

Nie wiemy jak potoczyły się losy tej dwójki, obydwoje porzuceni przez  panny Mercer...Również nieznane nam są losy Char, która wyjechała do ojca i miejmy nadzieje, że powróci w sezonie drugim.

5. Sutton i Rebecca

I oto mamy największą jak narazie zagadke "The Lying Game"...I milion pytań...Skąd one się znały? jak długo wiedziały i co planują?...
 
 
 
 
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Bet 21:23, 8 stycznia 2013

    Jeżeli Ted jest ojcem bliźniaczek, a pewnie jest, to Alec na pewno o tym wie! inaczej nie śledziłby Sutton i nie starał się tak bardzo zapobiec, aby dowiedziały się prawdy ;)

    Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj