Co będzie w pierwszym odcinku ?

2012-11-10 18:21:40, komentarzy: 2

Im bliżej premiery drugiego sezonu, tym więcej nowości na jego temat dociera do nas. Oto one, zapraszam:

 

Emma i Ethan

Wszyscy wiemy, że w ostatnim odcinku Emma i Ethan zerwali ze sobą, a plotki głoszą, że raczej nie wrócą do siebie, ale podobno Ethan nie podda się bez walki. Blair Redford o Ethanie: " Ethan zawsze miał wybuchowy temperament i wiadomo, że nie będzie zadowolony, gdy zobaczy Emmę z innym chłopakiem. I bezwzględu na to co mówi, zawsze będzie miał ochotę mu przyłożyć". Czyżby miał na myśli Thayera ? 

 

Mads, Alec i Rebecca

Podczas pobytu ojca w więźieniu, Mads jest pod opieką swojej nowej macochy Rebecki. Ale nie na długo. W pierwszym odcinku drugiej serii Mads wyprowadzi się, aby zamieszkać z Mercerami. Zobaczymy również, że wszyscy zebrali się na procesie Aleca, podejrzanego o morderstwo, który odkryje wkrótce, że to Rebecca doprowadziła do jego aresztowania.

 

Rodzina Mercerów

Laurel pozna sekret bliźniaczek i na początku nie bedzię wiedziała co zrobić w tej sytuacji, ale odkrycie współpracy Sutton z Rebeccą, będzie miało duży wpływ na to, którą z sióstr wybierze. Małżeństwo Teda i Kristin wisi na włosku, a oni sami pozostają w separacji po tym jak na jaw wyszedł romans Teda z przed lat z Rebeccą, a na dodatek Rebecca zaczyna knuć intrygi przeciwko nim, gdyż pragnie być znowu z Tedem. Czy Sutton będzie jej w tym pomagać ?


Dla wszystkich fanów Allie Gonino i jej muzyki : W dwóch pierwszych odcinkach nowego sezony Allie zaśpiewa ze swoim zespołem "The Good Mad". Jeden z tych występów będzie próbą pogodzenia Kristin i Teda, nieudaną niestety. 

 

Do usłyszenia wkrótce a tymczasem zapraszam wszystkich do komentowania. Jakie są wasze przypuszczenia odnośnie drugiego sezonu ? Jak waszym zdaniem potoczą się losy bohaterów serialu ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekam na wasze komentarze !« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Julka 13:52, 1 stycznia 2013

    KOCHAM TEN SERIAL

    Odpowiedz
  • Julka 13:53, 1 stycznia 2013

    Fajnie by było gdyby Laurel była już całkowicie zamieszana w sprawę naszych ukochanych bliźniaczek. Jej niewiedza była troszkę irytująca dla mnie , bo bardzo lubię tą bohaterkę, nie tylko ją oczywiście

    Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj